اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
0

دریافت گواهی دوره اول ضیافت مجازی

پذیرفته شدگان در اولین دوره سواد رسانه ای ضیافت مجازی ویژه طلاب سراسر کشور که پیامک قبولی در دوره ( نمره بالای 60 از 100) را دریافت نموده اند، کدملی(اتباع ایرانی) یا کد مرکزخدمات(اتباع خارجی) خود را در کادر زیر وارد نموده و بر روی دکمه مشاهده گواهی دوره کلیک نمایند.

پس از نمایش گواهی می توانید با کلیک بر روی عکس نمایش داده شده، نسخه با کیفیت گواهی را مشاهده نموده و آن را ذخیره یا پرینت نمایید.

محل درج تصویر در گواهی نیز تعیین شده است که پس از پرینت گواهی می توانید تصویر خود را قرار دهید.

لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

  1. تنها پذیرفته شدگان در دوره امکان دریافت گواهی را دارند و سایر شرکت کنندگانی که در دوره نمره قبولی را کسب ننموده اند می بایست در دوره های بعدی مجددا شرکت نمایند.
  2. ممکن است صفر های ابتدای کدملی/کد مرکز خدمات در برنامه نویسی سامانه حذف گردیده باشد، در صورت عدم نمایش گواهی، کدملی/کد مرکز خدمات خود را بدون صفر ابتدا نیز بررسی نمایید.
  3. در صورت این که پیامک قبولی را دریافت نموده اید اما گواهی برای شما نمایش داده نمی شود، نام و نام خانوادگی / کد ملی و یا کد مرکز خدمات خود را به شماره 09172651830 پیامک نمایید.