اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
0

کلاس اهمیت رسانه در اولین رویداد تولید محتوای فضای مجازی بسیج فارس

در استعمار رسانه ای مدیونید که حاج قاسم فضای مجازی نشوید/ ضرر 900 میلیارد تومانی استارتاپ های ما در نبود شبکه ملی اطلاعات

در آیین اختتامیه اولین رویداد تولید محتوای فضای مجازی بسیج فارس در نشست اهمیت رسانه، سیدعلیرضا آل داوود پژوهشگر رسانه و فضای مجازی با تاکید بر لزوم شبکه ملی اطلاعات گفت:چرا باید در نبود شبکه ملی اطلاعات ،اینترنت قطع شود و استارتاپ های ما ضرر 900 میلیارد تومانی کنند؟ ما نباید اجازه دهیم که شرکت اپل و گوگل بیش از این آسیب رسان شود. سلطه گران رسانه ای علاوه بر این که صفحات را می بندند ،حتی اجازه ساخت اکانت را هم نمی دهند. آن ها از این طریق اکانت و صفحات ما را فیلتر و حتی ترور می کنند.
آل داوود با اشاره به مزیت های شبکه ملی اطلاعات افزود: لازم است که شبکه ملی اطلاعات بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد چرا که اگر به این مهم پرداخته شده بود دیگر در مواقع اضطراری اینترنت قطع نمی شد و بسیاری از کسب و کارها هم متوقف نمی ماند.
وی با بیان این که معماری جهان در حال تغییر است،گفت: وقتی شهید سردار سلیمانی و رئیس سازمان بسیج دستور تشکیل هزار ارگان سایبری را داد، مشاهده کردیم که چه حجمه ای به این ارگان وارد شد. ما به اعلام حاکمیت نیاز داریم چرا که این روزها دشمن هر لحظه که اراده کند صفحات و اکانت ها را مسدود می کند. همین چند هفته پیش بود که بیش از 10 هزار اکانت ما در توییتر، فیس بوک و اینستاگرام حذف شد. این عملکرد ها طبق قانون داخلی ایالت متحده آمریکاست. آن ها حتی در جغرافیای فیزیکی ما هم حکمرانی می کنند. لذا مدیونید که در فضای مجازی رسالت خود را به انجام نرسانید و حاج قاسم فضای مجازی نشوید.
1 3 1024x1024 - کلاس اهمیت رسانه در اولین رویداد تولید محتوای فضای مجازی بسیج فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *