اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
0

حذف تصاویر و هشتگ هایی که با نام شهید سلیمانی منتشر شده است

✅ حاج قاسم سلیمانی از چهره های شناخته شده بین المللی بود.

? پیش از شهادت از ایشان به عنوان یک ژنرال نظامی مقتدر یاد میشد و حتی غربی ها هم به قدرت نظامی ایشان اذعان داشتند،و تنها مشکل ایشان را در هم سو نبودن با اهداف خودشان میدانستند.

? از این رو در رسانه های داخلی و خارجی،حاج قاسم سلیمانی چهره منفوری نبود.
اما بعد از ترور ایشان و همراهانشان توسط آمریکا،و اینکه آمریکا صراحتا اعلام کرد که این حمله تروریستی کار آنها بوده است،بحث جدید رسانه ای گشوده شد.
و آن چهره حاج قاسم در رسانه ها بعد از شهادت بود.

? از آنجایی که رسانه در اختیار ابرقدرت ها است و با استفاده از رسانه ها ذهن افراد دنیا برای منافع ابرقدرتها آماده میشود،در بحث ترور حاج قاسم سلیمانی و تبعات رسانه ای این حمله نیز رسانه ها نقش بسزایی داشتند.

? اینستا گرام با وجود آنکه شبکه اجتماعی است که بیشتر حول محور زندگی ، سبک زندگی و عشق و علاقه ها فعالیت دارد،در محدود زمانی بعد از شهادت حاج قاسم قالب به 80درصد فعالانش واژه انتقام سخت رو ترند کردند و این شبکه اجتماعی پر شد از عکس های حاج قاسم و خشم و انزجار فعالان این عرصه از حمله تروریستی که منجر به شهادت حاج قاسم شد.

? از این رو صاحبان رسانه که منافع خود را در خطر میدیدند،اقدام به حذف عکس ها و پست های مربوط به شهادت حاج قاسم نمودند و از این طریق سعی در ترور رسانه ای حاج قاسم داشتند.

? یکی دیگر از اقدامات رسانه ای آنها،معرفی حاج قاسم به عنوان یک تروریست بود که در واقع قصد داشتند جای ظالم و مظلوم را عوض کنند.
ریشه همه این فعالیت ها و نمایش های تبلیغاتی و رسانه ای صورت گرفته علیه حاج قاسم در پنهان کردن ظلمی بود که روا داشته بودند.

? درواقع رسانه ها با کم رنگ کردن ابعاد شهادت حاج قاسم،حذف عکس ها و کلید واژه های مرتبط با حاج قاسم سعی در پاک کردن رد پای خود در این عمل قبیح و غیر انسانی، و منزح و پاک جلوه دادن خود داشتند.
هرچند خون شهیدی چون حاج قاسم از جوشش نمی افتد و کید و نیرنگ آنها باطل میشود.

همان گونه که با وجود گذشت یک سال از شهادت حاج قاسم سلیمانی و همراهانشان همچنان نامشان بلند و پرآوازه بر اسمان ایران و جهان اسلام میدرخشد.

نرجس بهبود min 1024x1024 - حذف تصاویر و هشتگ هایی که با نام شهید سلیمانی منتشر شده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *