اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
0

ترور حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی

✅ سال گذشته در پی ترور سردار حاج قاسم‌ سلیمانی شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام اکانت ها و پست های کابران ایرانی را حذف کرد. این عمل برای کاربرانی بود که ترور سردار را محکوم کرده بودند و درخواست انتقام سخت داشتند.

? میلیون ها پست در شبکه های اجتماعی حذف می شود. بدون هیچ عذرخواهی از طرف صاحبان شبکه اجتماعی…

? با اینکه مسئولان قول مقابله با این اقدام را داده بودند اما بعد از یک سال دوباره می بینیم که عکس ها و اکانت های مربوط به دانشمند هسته ای شهید فخری زاده و سردار سلیمانی را حذف می کنند. به راستی چه باید کرد؟ آیا اتخاذ راهکارهای مناسب برای جلوگیری از این اقدامات در آینده حق کاربران ایرانی نیست؟

? بی توجهی و سکوت مسئولان تا کی باید ادامه داشته باش؟ آیا با توجه به قوانین پلتفرم های خارجی اصلا کاری از دست کسی برمی آید؟ آیا حقوق بشری که ادعای رعایت آن را دارند برای ایرانی ها نوشته نشده است؟ ما باید در برابر این رفتار اینستاگرام و شبکه های اجتماعی چه عکس العملی نشان دهیم؟

? آیا ما نمی توانیم در پلتفرم های اینترنتی حرفی برای گفتن داشته باشیم؟ آیا ما نمی توانیم قوی تر از این در فضای مجازی عمل کنیم؟
رهبر عزیزمان فرمودند ما باید قوی باشیم یکی از مواردی که باید قوی بودن خود را نشان دهیم همین فضای مجازی است. اگر ما قوی باشیم قدرت ها مجبورند به حرفمان گوش دهند و حقوق ما را رعایت کنند‌.

? ترور شخصیت های بزرگ ما همچون سردار سلیمانی و استاد فخری زاده در فضای حقیقی دشمنان ما را آرام نمی کند. آنها نمی خواهند اثری از ایشان حتی در فضای مجازی هم باشد. تا از طرفی به خیال خود با فراموش نام و راه شهدا، خودشان را از تروریسم بودن تبرئه کنند و از طرفی یاد و خاطره شهدا را از ما بگیرند و… حاشا که چنین شود …
به گفته امام بزرگوار بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شود.

کبری یوسفی min 1024x1024 - ترور حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *