اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
0

نقش رسانه های دشمن در ترور رسانه ای و تخریب چهره شهید سلیمانی

✅ در جهانی زندگی میکنیم که رسانه های دشمن به شروع به سمپاشی و تخریب چهره سردار سلیمانی را آغاز کردند در روزهای اخیر مصاحبه از آقای محمود زهار و منتشر شد که در این مصاحبه این فرد از چمدان کمک ۲۲ میلیون دلاری توسط سردار سلیمانی به گروه حماس داده شده بود سخن به میان می آورد.

? این مصاحبه به شدت مورد استفاده ضد انقلاب قرار گرفته و در آستانه شهادت سردار سلیمانی از این مصاحبه سوء استفاده های بسیار زیادی کرده و در تخریب چهره سردار شهید استفاده می کند.

?در صورتی که این فرد به حکام منطقه عربی در مقابل امریکا و اسرائیل زانو زده و هزینه‌های بسیار زیادی برای این کشورها انجام می‌دهند می‌گوید در سال ۲۰۰۷ که بسیاری از کشورهای عربی در مقابل امریکا و اسرائیل زانو زده بودند که به آنها کمک کنند کشور ایران پشت بازوان منطقه خود ایستاد و به آنها کمک مالی هم کرد و از این حکام منطقه می خواهد که نگاهشان به منطقه باشد و از آمریکا و اسرائیل پیروی نکند.

? با این توضیح توییتر و اینستاگرام پست های مربوط به سردار سلیمانی را که در پیج های انقلابیون گذاشته می شود را حذف نموده و یا پیج آنها را می بندند اما اگر به پیج مسیح علینژاد یا پیج های گردانندگان تلویزیون های من و تو و ایران اینترنشنال و بقیه دشمنان نگاه کنیم می‌بینیم که عکس و نام سردار سلیمانی را در پیج خود به روایت خود منتشر کردند ولی پست آنها حذف نمی شود و با کمال تعجب می‌بینیم که نام سردار سلیمانی در کوچکترین پست اعضای انقلابی و ایرانی به حذف منجر خواهد شد.

? این یک جنگ رسانه‌ای نابرابر و تمام عیار می باشد که رسانه‌های دشمن علیه ما شروع کردند در این فضای رسانه‌ای رها شده توسط دولت و ترور رسانه‌ای سردار سلیمانی و جنگ تمام عیار و نابرابر رسانه های دشمن ماموریت ما شناساندن مکتب شهید سلیمانی به کل دنیا است و باید تمام دنیا را از مکتب شهید پر کنیم چون در چنین شرایطی اگر شخصی وارد شبکه‌های اجتماعی گردد که سردار سلیمانی را نمی شناسد پستهای علیه سردار حذف نمی شود و آنها را می بیند.

✍️ حکیمه قنبری

حکیمه قنبری min 1024x1024 - نقش رسانه های دشمن در ترور رسانه ای و تخریب چهره شهید سلیمانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *