اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
0

شکستن حصر تبلیغاتی دشمن با نگاه به مکتب سلیمانی

✅ شهادت حاج قاسم سلیمانی هیچگاه با گذشت تاریخ فراموش نمیشود. چون شهادت ایشان یک واقعه است؛ واقعه ای که همانند واقعه عاشورا فرهنگ ساز برای تمام مردمان دنیا میباشد.

?مکتب ایشان ؛مکتبی ماندگار خواهدبود. نتیجه تمامی فعالیتهای مثمر ثمر ایشان این بود که انتهای مقاومت ، پیروزی است و این شهید عزیز یقین داشتند که وعده الهی حق وحتمی است و بر این باور استوار ماندند.

? دشمن بوسیله ابزار رسانه به دنبال ساختن چهره ای دیکتاتور مآبانه و ضداجتماعی از انقلاب و سردار بزرگ است تا بتواند به اهداف شوم خود برسد و آن چیزی جز بی اعتمادسازی مردم ایران نسبت به نیروهای انقلابی و سیستم نظامی کشور نیست.

?پس باید سردار سلیمانی و نقش او در حفاظت از مردمان مظلوم و ستمدیده منطقه خاورمیانه را بیش از پیش به جهانیان معرفی کرد.

? لذا باید خاطرات و ویژگیهای شهید سردار سلیمانی را در تمامی شبکه های مجازی منتشر کرد تا به شناخت صحیح شهداء و درک مفاهیم انقلاب رسید. بنابراین رسانه های انقلاب اسلامی و رسانه جهانی مقاومت باید مظلومیت کسانی را که تحت ظلم و استکبار جهانی قرار گرفته اند را منعکس کنند و در برابر رسانه های آن دیو صفتان، جهادگونه ایستادگی کنند و نشان دهند که عرصه رسانه ای جهانی و فصای مجازی در اختیار نظام سلطه نیست و این مسئله مبتنی بر مکتب سلیمانی و عمل این شهیدعزیز قابل تحقق است.

? پس برای تکمیل شدن تمامی اهداف شهید سلیمانی؛ رسانه ها باید یک جبهه مقاومت رسانه ای در مقابل این استکبار رسانه ای تشکیل دهند . و تشکیل این امر ، ماهیت اصلی جنایتکاران جبهه استکبار را در مقابل با تحریف آشکار میکند . و با نگاهی به مکتب سلیمانی و معرفی آن به همگان میتوان تبلیغات سوء دشمن را شکست داد.

✍️ زهرا محمدی

زهرا محمدی min 1024x1024 - شکستن حصر تبلیغاتی دشمن با نگاه به مکتب سلیمانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *