اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
0

خود زنی آمریکا در ترور شهید سلیمانی

✅ تجربه تاریخی نشان داده است که آمریکا برای رسیدن به منافع و اهداف خود ، حاضر به خودزنی هم می‌شود، این خودزنی ها می‌تواند از جنس حملات ۱۱ سپتامبر یا از جنس حذف فیزیکی و ترور رئیس جمهور آمریکا باشد .

? همانطور که تاکنون ۴ رئیس جمهور این کشور ترور شده اند و شواهد نشان میدهد که همه این ترورها داخلی و از طرف حکومت بوده است!

? سیستم رسانه ای حاکم بر آمریکا توانسته است اذهان مردم آمریکا و دنیا را از قبل برای این ترورها و حملات آماده کند بطوریکه پذیرش این اتفاقات برای آنها قابل هضم باشد.

? ساعات و هفته های پیش رو بر اساس داده های رسانه های داخلی و خارجی آبستن حوادثی مهم میتواند باشد. جنگ رسانه ای و امنیتی جبهه استکبار بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی شدیدتر و پیچیده تر شده است که حاکی از ترس و وحشت آنها از انتقامِ قطعی ایران است .

? در ماه های اخیر همانند همیشه هوشیاری رهبری و مسئولان نظامی کشور هیمنه پوشالی آمریکا را که با پشتوانه فضای رسانه ای و مجازی توانسته است برای خود ایجاد کند، از بین برده و آمریکایی ها که در این بازی خود را شکست خورده می بینند سعی کرده اند با ارسال هواپیماهای B52 و ناوشکن های خود به منطقه ، شکست خود را در فضای رسانه ای و البته سایبری جبران کنند ، غافل از اینکه این تجهیزات برای موشک ها و سامانه های ما، سیبل های بزرگ و در دسترسی می باشند.

? و اکنون وحشت و ترس آمریکایی از انتقام ایران به شدیدترین سطح خود رسیده است که برای فرار از این وضعیت شاید دست به خودزنی بزنند که در هر صورت انتقام ایران به قوت خود باقی خواهد ماند و همه نیروهای مقاومت و آزادمردان در سرتاسر جهان منتظر زمان ممکن هستند تا ضربه نهایی خود را بر پیکر فرسوده استکبار جهانی وارد سازند .

✍️ نویسنده:محمد شاه علی

محمد شاه علی min 1024x1024 - خود زنی آمریکا در ترور شهید سلیمانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *