اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
0

مجموعه عکس نوشته روایت سازی‌ها درباره واکسن ایرانی کرونا

مجموعه عکس نوشته روایت سازی‌ها درباره واکسن ایرانی کرونا توسط رسانه های آمریکایی توسط مرکز نسرا سازمان فضای مجازی بسیج استان فارس منتشر شد.

مجموعه عکس نوشته سانسور تحقیر عین الاسد( به صورت کامل )
نوع فایل : .zip
حجم : 1.83 مگابایت
پسورد : www.savadrasane.ir
دریافت

1️⃣

رسانه‌های بیگانه و امتداد مجازی آن‌ها در هفته‌های اخیر تلاش کردند تا با یک عملیات روانی و تبلیغاتی از موضوع واکسن برای ایجاد آشوب ذهنی در مردم استفاده کنند.
➖➖➖
2️⃣
ابتدا با هشتگ سازی و برجسته سازی ” واکسن بخرید” موضوع خرید واکسن را در دستور کار قرار دادند تا این گونه القاء کنند که مسئولان ایرانی به فکر سلامتی مردم نیستند و برای همین واکسن نمی‌خرند. سپس اینگونه روایت سازی کردند که آمریکا امکان انتقال پول برای خرید واکسن را فراهم کرده است، اما نظام ایران به دلیل سیاسی و ایدئولوژیک از خرید واکسن آمریکایی یا انگلیسی سرباز می‌زند.
همزمان اینگونه القاء کردند که گویا واکسیناسیون در همه کشورهای جهان آغاز شده است و فقط مردم ایران هستند که از واکسن جا مانده اند.
➖➖➖
در این عملیات روانی، یک روایت سازی دیگر هم انجام شد که ایران توانایی ساخت واکسن را ندارد و هر آنچه درباره تست های حیوانی گفته شده است، غیر شفاف و تبلیغاتی است.
اما هنگامی که تصاویر آزمایش بالینی واکسن ایرانی کرونا منتشر شد، تمام عملیات روانی چند هفته اخیر به یک باره فرو ریخت و رسانه‌های بیگانه در شوک سنگینی فرو رفتند.
➖➖➖
3️⃣
آن‌ها ابتدا سعی کردند اصل موضوع را انکار کنند و گفتند این یک مایع است که قرار است واکسن نامیده شود. سپس اینگونه گفتند که آنچه که اتفاق افتاد یک معرکه تبلیغاتی بود و بیشتر رنگ و بوی احساسی و سیاسی داشت. تلاش کردند تا بگویند؛ مردم ایران به واکسن ایرانی بی اعتماد هستند. در مرحله بعد هم گفتند این واکسن و این تست براساس متد علمی نبوده است.
➖➖➖
4️⃣
مدیر مرکز مطالعات بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره اینکه استاندار‌های جهانی و علمی در ساخت این واکسن و فاز یک تست بالینی آن تا چه حد رعایت شده است، گفت: ابتدا مطالعات پیش بالینی انجام شده و به تایید اداره بیولوژیک سازمان غذا و دارو رسیده،​ مطالعات حیوانی بر روی گونه های مختلف انجام شده است و پس از این تاییدیه ها، به مطالعات انسانی رسیده است.
➖➖➖
5️⃣
اما رسانه‌های بیگانه در روایت سازی‌های خود برای خروج از شوک سنگین تست انسانی واکسن ایرانی، روی این گزاره هم متمرکز شدند که ستاد اجرایی به دنبال سود مادی خود است و برای همین به جای خرید واکسن خارجی، بر روی ساخت واکسن غیر ایمن متمرکز شده است تا بتواند کسب درآمد دلاری و یورویی کند.
➖➖➖
6️⃣
هر اندازه که رسانه‌های بیگانه تلاش کردند امواج منفی خود را برای ساخت واکسن ایرانی ارسال کنند، در مقابل کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی از این موضوع استقبال گسترده کردند و هشتگ‌هایی مانند «#واکسن_ایرانی» جزء پرتکرار‌ها شد.

1 - مجموعه عکس نوشته روایت سازی‌ها درباره واکسن ایرانی کرونا 2 1 - مجموعه عکس نوشته روایت سازی‌ها درباره واکسن ایرانی کرونا 3 1 - مجموعه عکس نوشته روایت سازی‌ها درباره واکسن ایرانی کرونا 4 1 - مجموعه عکس نوشته روایت سازی‌ها درباره واکسن ایرانی کرونا 5 1 - مجموعه عکس نوشته روایت سازی‌ها درباره واکسن ایرانی کرونا 6 1 - مجموعه عکس نوشته روایت سازی‌ها درباره واکسن ایرانی کرونا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *