اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
0

حذف سنگر های اصلی انقلاب جز راهبرد های دشمن است‌

سردار حیدر بابااحمدی معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج مستضعفین در نهمین نشست مجازی مرکز نسرا سازمان فضای مجازی بسیج استان فارس که به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک موهبت الهی است که خداوند بر بهترین امت ها ارزانی داشت و خداوند این امت را به فرماندهی امام خمینی (ره) به سوی حقیقت راهنمایی کرد.
post min 1024x1024 - حذف سنگر های اصلی انقلاب جز راهبرد های دشمن است‌
وی افزود: سرزمین این کشور، به طاغوت آلوده بود و به برکت انقلاب اسلامی ۴۲ سال قبل با طلوع انقلاب و خورشید ولایت مطهر شد. خدمت کردن عبادت است لذا زیر چتر ولایت این عبادت صواب مضاعف دارد.
سردار بابااحمدی گام اول ۴۰ ساله انقلاب را مورد توجه قرار داد و گفت: این چهار دهه نخست انقلاب به دلیل مجاهد های این امت در همه ناملایمات، سختی ها و با تمامی دشمنی های دشمن، از کودتا و انزوا بین المللی با صلابیت پشت سرگذاشتیم.
معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج با بیان اینکه جنگ تحمیلی و قائله های جداطلبی بعد از پیروزی انقلاب فتنه های دشمن بود که با بصیرت ولایی این امت دشمن ناکام ماند. امروز، نظام جمهوری اسلامی در چهل و دومین سال خود به برکت وجود ولایت و آگاهی مردم در اوج اقتدار است. این یک تعارف نیست، دشمن می فهمد که جمهوری اسلامی در چه نقطه ای هست.
بنا به اظهار سردار بابااحمدی، یکی از برکات دست آورد های انقلاب، نفی طاغوت در نظام ولایی بود و طلوع خورشید ولایت سبب شد که این سرزمین یک سرزمین مقدس باشد؛ آغاز دشمنی ها از این جا شکل گرفت. تحریم های استکبار جهانی از سال ۴۳ با تبعید امام خمینی(ره) آغاز شد که هم امام را به واسطه اینکه در جمع مردم نباشند، تحریم کردند. هم امت را به واسطه نبود امام تحریم کردند.
وی تصریح کرد: حفظ تمامیت عرضی در پرتو اقتدار توانمندی های دفاعی یکی از دست آورد های مهم انقلاب اسلامی است؛ آن روز که ناو دشمن هواپیمای مسافربری ما را در خلیج فارس مورد اصابت موشک قرار داد، این شیطان بزرگ فرمانده ناو را تشویق می کند اما امروز پهباد فوق پیشرفته آمریکا را در ۵۰ هزار پا ساقط می کنیم وآمریکایی ها نمی توانند اظهار نظری علیه ما داشته باشند. این به معنی اقتدار و توانمندی نظام جمهوری اسلامی ایران است.
معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج با بیان اینکه امروز دشمن نمی تواند در برابر این اقتدار قد علم کند و پیشرفت کشور در  صنایع دفاعی، زیر ساخت های عمرانی و حیاتی قابل تحسین است، گفت: واکسن کرونا را ببینید که کشور ایران جزو محدود کشور های است که در این حوزه ورود پیدا می کند و به نتایج خوبی دست پیدا می کند.
این مقام مسئول برگزاری ده ها انتخابات در جمهوری اسلامی و مشارکت های مردمی در تصمیم گیری کلان کشور، اوج مردم سالاری دینی دانست و ابراز داشت: سنگین کردن کفه عدالت در تقسیم کردن امکانات کشور با کم شدن فاصله از نظر خدماتی، امکاناتی و زیرساختی در شهر و روستا یکی از اقدامات این نظام است.
سردار بابااحمدی تاکید کرد: افزایش نرخ سواد و نقش آفرینی زنان، هویت دادن و تکریم، همه گوشه هایی از برکت انقلاب اسلامی است‌؛ کمک های مومنانه در راستای خنثی سازی فتنه نرم اقتصادی دشمن بود. این امت یک ملت بیداری است و ایستادگی در برابر قلدران جهان را ادامه می دهد.
وی با اشاره به نفوذ ایران در منطقه غرب آسیا، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی به عنوان رهبر محور مقاومت یک محور قوی در منطقه برابر دشمنان تشکیل داده  و با این همه دست آورد این انقلاب باید مغضوب دشمن باشد، دست به تحریف بزند و نفوذ را سرلوحه کار خودش قرار دهد.
معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج با بیان آیاتی از قرآن کریم مبنی بر اینکه “زبان ناپذیر است قنال دشمنان با شما تا از دین خود دست بردارید” بیان کرد: مستکبرین با اسلام آمریکایی و اسلامی که ملت ها را به گاو شیرده تبدیل کند، مشکلی ندارند. این ها با اسلام ناب محمدی و جمهوری مبتنی بر این ایدئولوژی مشکل دارند.
سردار بابا احمدی افزود: آمریکایی ها با عملکرد خود در حمایت از کشور هایی که حتی یک انتخابات نداشته اند، دروغ گویی خود را نسبت به طرفداری از دموکراسی اثبات کردند. سعودی ها زنان و کودکان بی پناه یمنی را به خاک و خون می کشند، داعش را به واسطه اسرائیلی ها ایجاد کردند و این ها تعریفشان از حقوق بشر اینگونه است.
وی با اشاره به اینکه اسلام ناب است که باعث می شود انقلاب اسلامی درخشش داشته باشد، گفت: از گام اول انقلاب را با صلابت و از تمام ناملایت ها عبور کردیم. در گام دوم تشدید دشمنی ها را پیش رو خواهیم داشت. در اقتصاد چالش هایی پیش رو داریم که بودجه بندی معیوب و از همه بدتر نگاه به خارج و بی توجهی به ظرفیت داخلی، بی توجهی به اقتصاد مقاومتی که رهبری سال ها ای سال حکیمانه تبیین کردند، از این چالش ها است.
راهکار و چاره نجات از چالش ها، بصیرت است
وی با بیان اینکه یزیدیان در عصر عاشورا هلهله به پا کردند تا صدای سید الشهدا (ع) به گوش آزادمردان نرسد، اظهار داشت: اکنون دشمن در فضای مجازی با هیاهو می میخواهد صدای سفیر امام زمان(عج) در این فضا به گوش حق پذیران نرسد؛ خطر نفوذ و تحریف ساکت نخواهد نشست و کار خودش را ادامه می‌دهد دشمن برای سطوح بالا و راهبری کشور با نفوذ برنامه دارد.
معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج با تشریح جریان “نفود” بیان داشت: نفوذ از طریق تحریف واقعیت ها و کتمان حقایق ها صورت می پذیرد و بر این اساس، انتخابات ۱۴۰۰ حائز اهمیت بوده چون اولین انتخابات در گام دوم انقلاب ایران و مصادف با شکست جمهوری خواهان در انتخابات آمریکا است.
سردار بابااحمدی با اشاره به دلسردی و ناامیدی مردم توسط دشمنان، گفت: حقایق نظام را پنهان می کند و عده ای معیشت مردم را گرو می گیرند و بر طبل مذاکره می کوبند؛ زوال پذیری دشمن در فتنه نرم بین المللی است و دشمن در مذاکرات برجام گفت که همه دارا و ندار خودتان را بتن ریزی کنید و از پیشرفت های هسته دست بردارید، اما خودش به هیچ کدام از تعهداتش عمل نکرد.
وی با بیان اینکه دشمن به دنبال القای این موضوع که معیشت شما در گرو برجام است‌. برخی از ساده لوحان این را می پذیرند، تاکید کرد: در موضوع تحریف یکی از مواردی که علی رغم این همه انتخابات در کشور، مطرح می کنند رفراندم است. سعی دارند تا دشمن را با بزک کردن رسانه ای دوست جلوه می دهند. دوگانه جنگ و صلح، مذاکره و تحریم، پنهان کردن ضعف مدیریتی در ضلع تشدید تحریم ها است.
سردار بابااحمدی با تشریح دست آورد های انقلاب اسلامی، اذعان کرد: یکی از برکت انقلاب زیر ساخت های اقتصادی است. ما وارد کننده بنزین بودیم ولی امروز صادر کننده هستم و سهم تولید ناخالص ما بیش از سه برابر شده است اما ضعف مدیریتی را متاسفانه به حساب فشار تحریم ها می گویند.
به گفته معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج، جنگ نرم اقتصادی مقدمه فتنه اجتماعی و سیاسی است و نارضایتی های صنفی را به تحریم ها و مذاکره ربط می دهند. مروج این تحریف ها، عناصری که در گذشته و به ظاهر سوابق خوش نامی هستند که فریب کارانه وارد می شوند و این تحریف ها را القا می کنند لذا طلحه و زبیر، شریح قاضی از همین خوش نام ها بودند که دست به جنایت زدند، امروزه نیز بعضی ها چون خوش نام در گذشته هستند عامل دشمن هستند.
وی تاکید کرد: واقعیت ایران اسلامی ظرفیت بی نظیر اقتصادی، محبوبیت در جمع آزادی خواهان عالم، توان دفاعی بازدارنده، توانایی اقتصاد ملی برای شکست تحریم ها است،  ما در دوران دفاع مقدس این وضع را نداشتیم.
سردار بابا احمدی با اشاره به تحرکات دشمن در انتخابات سال آینده، ابرازکرد: دشمن به دنبال فتنه نرم سیاسی برای کاهش مشارکت در انتخابات، است و با تبلیغ می خواهند مردم را نسبت به نظام بی رمغ نشان بدهند؛ باید در مقابل این ترفند نرم سیاسی دشمن آگاه باشیم، ما آینده درخشانی داریم.
وی ضمن بیان اینکه تمامی قدرت دشمن به دنبال این است که افکار عمومی را به سمت کاندیدای ضعیف تر و غیر انقلابی ببرند، گفت: این آرایشی است که در انتخابات خواهیم داشت و جریان غیرانقلابی چون باید فضا سازی ایجاد بکنند، از جبهه استکباری برخوردار است تا جامعه را در تشخیص درست به خطا بیندازند.
حذف سنگر های اصلی انقلاب جز راهبرد های دشمن است‌
سردار بابا احمدی اضافه کرد: دشمن، ارکان حیاتی و نظارتی نظام مثل شورای نگهبان را مورد هجمه قرار می دهند زیرا مانع نفوذ و کارشکنی آن ها می شوند؛ حذف سنگر های اصلی انقلاب جز راهبرد های دشمن است‌. قرآن به ما می گوید که مراقب خود باشید و به درون توجه کنید. اگر شما مراقب درون باشید، عامل بیرونی نمی تواند هیچ ضرری به شما برساند؛ اگه توجه به داخل باشد، دشمن نمی تواند غلطی کند.
 وی با بیان اینکه مدیرت جهادی را جریان انقلابی علاج این کشور می دانند، افزود: جریان انقلابی با بصیرت عمل می کند و مردم و خدا را می بیند.، امروز غلبه بر دشمن در فضای مجازی به عهده کاربران انقلابی در این عرصه است و خط تولید قدرت نرم یعنی با بصیرت افزایی در جامعه و با گفتار عاقلانه و عادلانه پر رنگ تر و مستمر تر دنبال بشود.
معاون سرمایه انسانی سازمان بسیج درپایان گفت: در گام دوم انقلاب بتوانیم با معرفتی که شما عزیزان به ولایت دارید. این مسیر طی شود و بتوانیم با سربازی در رکاب رهبری به ساحل انتظار برسیم.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *